Květináč na tužky

Květináče jsou od svého vzniku nejen nádobou, do které zasazujeme rostliny, ale zároveň dekorací, zejména ve vnitřních prostorech. Svými barvami a tvary vhodně dolaďují a doplňují celkový dojem místnosti.

Jestliže popustíme uzdu své fantazii, můžeme vyměnit obsah těchto krásných nádob – květiny pryč z květináčů. Všimli jste si někdy, že jejich tvar připomíná mísu, vázu, dózu … Tak proč toho nevyužít. Tedy, nakupte si co největší počet květníků v barvách a tvarech, které se vám líbí a kterými se chcete denně kochat. Nenaleznete-li kus přesně odpovídající vašim představám, nevadí. Existuje mnoho způsobů, jak si vlastnoručně upravit tyto nádoby, tvar sice asi nezměníte, ale můžete je pomalovat, polepit anebo jiným způsobem ozdobit. Zkuste je třeba párkrát přejet ostrou drátěnkou a uvidíte, jak se z nudné glazury stane moderní doplněk vašeho bytu.

Máte připraveno vhodné množství květníků dle vašeho vkusu. A nyní se stačí jen rozhlédnout, vše záleží na vaší kreativitě.

Také vás každou chvíli vytáčí malý kelímek na tužky, do kterého se skoro nic nevejde? Vyměňte jej za květník. Také se vám nechtějí kupovat kila a kila ovoce, které v míse nevydrží čerstvé ani tři dny? Vyměňte ji za menší květník. Také vám přijde nudný koš na prádlo? Vyměňte ho za obří květník. A co taková koupelna? Květník na kolíčky?

Zkrátka, nápadům se meze nekladou. Získáte pěkné a praktické doplňky na ubrousky, léky, šperky, žonglérské míčky a podobně.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*