Na tužce máte jeden nový vzkaz

Chcete-li nechat svým blízkým vzkaz, většinou jej napíšete na malý papírek a přilepíte na dveře, položíte na stůl nebo magnetem přichytíte na ledničku. Ale co, když můžete vzkaz přímo nahrát? A to na tužku?

Jistě každý z nás zná mluvící hračky či jiné předměty, které můžeme zakoupit v obchodech s tzv. ptákovinami. Ve většině případů se jedná o již nahrané vzkazy, které mají být vtipné anebo milé, aby potěšily naše okolí. Na trhu jsou ale i hračky, které mají tu zvláštnost, že do nich můžeme namluvit vzkazy sami, a to i opakovaně. Je to výborná pomůcka pro vyučování malých dětí, nebo jen proto, aby se jim nestýskalo, mohly dobře usínat apod.

K dostání jsou i nahrávací propisovací tužky, na které můžeme namluvit vzkaz. Stačí pověsit tuto tužku na dveře nebo ledničku a máme vždy po ruce domácí soukromý záznamník. Jednoduše se ovládá. Zmáčkneme jedno tlačítko a nahráváme, nebo v případě potřeby přehráváme svůj vzkaz. Druhé tlačítko slouží k reprodukci nahraného. Tužky jsou cenově dostupné, ale nenajdeme je ve všech obchodech. Nejlepší a nejjednodušší cestou, jak je získat, je objednání přes internet. Různé e-shopy tento produkt nabízejí. Vybrat si můžeme mezi klasickým vzhledem propisovací tužky, která je jen v horní části rozšířená, pro umístění zvukového zařízení, a mezi různě stylizovanými tužkami, např. do podoby nějakého zvířátka.

Jednoduchý, ale efektivní nápad, jak si ozvláštnit svůj domov.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*