Posvítí a ozdobí

Provází nás od rána do večera, jemně probouzí a ukládají ke spánku. Nemohou plnit funkci svých větších sourozenců, ale jejich služby jsou naprosto nenahraditelné. Řeč je o lampičkách.

Snad každý ocení, když v brzkých hodinách vstává do práce, že mu neuhodí do očí ostré světlo rozlézající se po celé místnosti jak svítiplyn. Jen si tak zapnout lampičku a zvolna se začínat dívat na ráno kolem nás. Za dlouhých zimních dnů si zalézt do ušáku pod deku, pít čaj, přikusovat sušenky a číst si. Venku sněží a je šero, rozsvítíme lampičku. Večer, během chvílí před usnutím nezažít oslepující šok ze tmy, ale z rituálu usínání udělat příjemnou záležitost zahalenou v měkkém světle lampičky. Jsou našimi společnicemi během pracovních a studijních nocí – lampičky.

Jaké jsou

Žijí s námi, jsou v našem domově stejně jako my a prožívají s námi těžké i krásné chvíle. Dámy malého vzrůstu, které dokážou velké věci. Silné, emancipované a okouzlující. Kdejaká obyvatelka planety by jim mohla závidět. Vybíráme si je jako naše partnery uvážlivě, rozumně, ale také dle způsobu, jakým nás osloví. Jak vypadají, jak se k nám a k ostatnímu vybavení domácnosti hodí, kolik stojí, jak jsou výkonné, jak jsou náročné. Můžeme se rozhodnout mezi uhlazenými nerez dámami z vyšší společnosti, perfektně upravenými praktickými USB ženami milujícími náš notebook, nenápadnými utěšitelkami, moderními dominami, veselými a rozpustilými slečnami, které se zdají být ještě holčičkami, nezařaditelné osobnosti mívají skloubené rysy všech v neodolatelnou individualitu – lampičku vamp.

Čím je nasytit

Samozřejmě naše milé společnice také musí jíst, vydávají přece tolik energie. Nejčastěji jim podáváme chody o 60 W, což je největší porce, kterou mohou sníst. Přece jen bychom měli myslet na jejich figuru, nechceme, aby měly komplexy, když si před nimi čteme všechny ty časopisy s krásnými modelkami nafocenými do nepřeberného množství časopisů o bydlení. V rámci diety a populární zdravé výživy jim nakoupíme spořící halogenové žárovky. Finanční náročnost je jako u ostatních diet. Počáteční investice je poněkud větší, ale spotřeba je nízká. Konečná bilance je tedy nadmíru uspokojivá.

Uhlazené dámy

Jsou úzké, mají lesklé vlasy i oděv jak ze žurnálu. Štíhlá a pěstěná těla se výborně hodí ke komplet kovovému vybavení. Můžeme je umístit do chodby, koupelny, kuchyně i k nočnímu stolku. Jsou chladné jako led, nepřístupné, ale tiché. Svou jednoduchostí zapadnou mezi okolí a splynou s ním v jedno. Perfektní společnice, které jsou vždy připravené reprezentovat svým vybraným vzhledem, příliš nemluví slovy, ale svým postojem a noblesními pohyby. Asi proto je kovový design velmi oblíben u svobodných mužů zařizujících si svůj byt.

Praktické USB ženy

Jestliže si muži nevyberou předchozí druh, jistě najdou zalíbení v jejich sestřenicích, jsou si hodně podobné, ale mají ještě jednu přednost navíc – USB připojení k vašemu počítači. Musíte však počítat s pravidelnou nevěrou s vaším notebookem, a to dokonce před vašimi zraky. To, za co by se uhlazené dámy styděly, USB ženy dělají bez okolků. Odpustíme jim asi jen kvůli jejich praktickým stránkám a zalíbení v cestování, při kterém rády poslouží.

Nenápadné utěšitelky

Ano, jsou to ty, které nás nechají vyplakat, vypít si skleničku a zklidnit se po celodenním shonu. Jen tak mile broukají a usmívají se, zkrátka je nám s nimi dobře, ideální partnerky na celý život, někdy trochu nudné, ale často zdání klame, mnohdy je s nimi zábava, vycítí, co zrovna potřebujete. Ideální na nich je, že si je většinou můžete sestavit dle vašich požadavků. Jejich tělo-podstavec nakombinujete s hlavou a účesem stínidla. Četnost výměny vizáže je na vás, buďte jí dobrým rádcem, vždyť chce právě vás potěšit.

Moderní dominy

Vstoupíte do místnosti a váš pohled padne přímo na ni. Zdá se, že je středem pokoje a vše se jí podřizuje. Je centrem, kolem kterého se ostatní točí. Vypadá různě, vysoká a úzká, či malá a kulatá, ale vždy velice výrazná. Chvíli. Často je měníme, protože v určitou dobu jsou vrcholem vkusu, ale za pár týdnů patří do bazaru. To už se s nimi chlubit nechceme. Jsou náročné a drahé, trochu prázdné a většinou i neochotné. Ale kdo by někdy nepropadl touze je mít.

Rozpustilé holčičky

Dělí se na dva druhy, malé holčičky a také chůvy v jednom, které na sebe berou podobu berušek, kytiček nebo sluníčka, krásně se hodí do dětských pokojíků. Malé obyvatele budou chlácholit při usínání a odhánět od nich zlé představy a sny, také strašidla a duchy. Budou jim kamarádkou při bolístkách a laskavou učitelkou čtení prvních písmen. Druhý typ se zdá být malým děvčátkem, ale v podstatě jsou to dospělé ženy, které si jen celý život ponesou rysy ze svého mládí. Jsou rozpustilé, vždy nám zvednou náladu a pobaví. Pomohou nahlížet na svět jako na barevné, optimistické prostředí. Chápou nás, vyslechnou, ale okamžitě začnou působit tak, že se musíme rozesmát. Jsou oděny barevně a lehce komicky. Vytvoříme si k nim silné citové pouto a putují s námi všemi našimi domovy.

Vamp

Tuhle ženu máme také celý život, té se nikdy nemůžeme zbavit. I když ji někdy raději uložíme do sklepa, protože nám narušuje klid svou nepokojností. Bývá ve znamení blíženců a jsou v ní ne dvě, ale celá škála osobností. Uhrane a nepustí. Její vzhled i chování je nevyhraněné, pro každého člověka je vampem jiná. Rozhodně sexy, trochu tajemná, zapeklitá, ale zároveň dokáže být hodná a příjemná, vše dle její nálady. Vyzařuje z ní ohromná energie a je schopna všeho, co si umane. Nebude vás nikdy poslouchat, nebude ladit s okolím, ale nikdy nebude tou nehodící se složkou, která je okoukaná a nudná.

Jak o ně pečovat

O stravování jsme již mluvili, dále je vhodné dopřát jim občas nějakou tu hygienu. Záleží na typu pleti, dobře vybírejme, který kosmetický přípravek se pro ně hodí. Nejedná se jen o mýdlo a vodu, ale i o pečující tělová mléka, denní a noční krémy, přípravky proti stárnutí, vráskám a celulitidě. Někdy potřebují zakoupit nový obleček. Stárnou tak jako my, nevytvářejme jim zbytečné komplexy, že už jim není tolik jako před pár lety, ony nám to také nevyčítají. A denně s nimi promluvte, třeba právě potřebují rozveselit.

Poznámka. Vše k dostání i v mužském provedení, takže, dámy, nezoufejme a vyrazme na nákupy našich společníků, i když někdy raději vybírejme kamarádku, záleží na momentální volbě. Největší výhodou totiž je, že je vždy a velmi rychle můžeme odstranit a pořídit si nové, právě podle momentální nálady.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*