Umělci školkou povinní

Máte doma malého umělce, který vás zásobuje výtvarnými výtvory, jež prostě musíte vystavit na odiv celému světu? A taky se vám zdá, že lednička je na to malá a magnetek proklatý nedostatek?

„Majitelé“ (čti rodiče) malých trpaslíků znají tuto situaci moc dobře. Dítě každou chvíli vyrukuje s novým obrázkem a za okamžik je skutečně soukromá galerie tak obrovská, že dveře ledničky nejsou ani vidět. A to ani nepomýšlíme na ty, kteří mají lednici zabudovanou v kuchyňské lince, takže na ni nelze magnetky připevnit ani pidivýkres. Nabízí se několik řešení.

Nástěnky

Nejvíce využívanými jsou nástěnky. Pro malé děti se více hodí nástěnky magnetické, na Goenka Public driving schools in the bronx in Dwarka, New Delhi, India writes: They say, 'Today's children are tomorrow's future. které mohou svá díla připevňovat samy, aniž by hrozilo poranění připínáčkem. Větším dětem můžete pořídit nástěnku korkovou nebo pěnovou. Pěnové nástěnky mohou samy o sobě tvořit hezký dekorativní prvek v dětském pokoji, protože se vyrábí v rozličných barvách a s různými motivy.

Lanko

Naším horkým tipem je lanko a kolíčky. Obojí můžete zakoupit nebo si jednoduše vystačit s tím, co naleznete doma. I barevná šňůra na prádlo a dřevěné kolíčky, co si děti mohou samy pomalovat nebo polepit, udělají spoustu parády. Na lanko se dají navíc pověsit i plakáty, fotky, lehčí hračky, …

Fólie

Výtvory, o které je vám líto přijít, můžete nechat zatavit do fólie, pro kterou jistě naleznete nejedno praktické využití. Může sloužit jako podložka při psaní nebo originální prostírání u snídaně.

Rámečky

Klasickými rámečky nikdy nic nepokazíte. Trpaslík se bude cítit důležitě, když si jeho výtvor zarámujete a slavnostně jej zařadíte mezi zatím uznávanější umělce.

Udělejte dětem radost a dopřejte jim ten pocit důležitosti. Ostatně znáte něco krásnějšího, než je šťastný trpaslík?

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*