Jablko umně nakrojené

Patří vaše rodina ke stálým konzumentům jablek nebo jiných kousků ovoce, a přitom ji nebaví neustále okusovat jádřince? Snadná pomoc!

Jablko patří v našich zeměpisných šířkách mezi nejoblíbenější ovoce. Dostupné je prakticky v jakékoli roční době a ne nadarmo je velmi vyhledávanou surovinou pro přípravu jídel a moučníků.

Pokud patříte mezi časté konzumenty jablek, možná vám přijde vhod náš dnešní tip, který vás naučí vykouzlit z jablka nebo hrušky úhledné osminky.

V lepších prodejnách domácích potřeb pořídíte kráječ, který z jablka nebo hrušky vykouzlí osm pravidelných kousků ovoce. A protože nerezový pomocník má uvnitř kruh, umí od jablka v okamžiku oddělit jádřinec.

Tímto způsobem můžete konzumentům nachystat velké množství kousků ovoce prakticky bez práce. Nástroj ocení zejména matky, jejichž děti o existenci ohryzků vůbec nic netuší, a musí tedy jablka před každým servírováním ratolestem poctivě krájet a vykrojovat.

Ale kráječ nabídne mnohem víc prostoru také vaší fantazii – pokud čekáte návštěvu, můžete si s ním vyzkoušet dekorovat mísu. Během chvíle budete mít připraveno několik úhledných hvězdiček, které můžete po rozvinutí ozdobit jiným kusem ovoce, třeba mandarinkou.

Ale pozor, jablko připravené tak rychle se pro vás možná stane drogou!

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*