Na co ženy letí

Pánové, ruku na srdce – pochopili jste někdy zcela beze zbytku, co od vás vlastně ženy chtějí? Zaručenou radu, jak dobýt dámu svého života, vám asi nedá nikdo. Ale pokud je vaše vyvolená vášnivá zahrádkářka – co to zkusit přes zahradu?

Pozvěte jednou pro změnu „objekt svého zájmu“ do zahradnictví. Pokud se jí rozzáří oči a začne se zaujetím včelky poletovat mezi kytičkami, jste na správné stopě. Nabídněte svou pomoc a zkuste s ní sdílet společnou radost z toho, jak zahrada dokáže krásně vonět, kvést a plodit. Možná zjistíte, že i vám se časem zalíbí ten pocit, že jste něco vlastníma rukama vypěstovali, a užijete si první rajče, vypiplané vlastnoručně od semínka až po talíř.

Nemusíte se bát, že byste byli za třasořitku – ono se na každé zahradě najde mnoho prací, pro něžnou ženskou ručku zcela nevhodných. Když dojde na kopání jámy pro ovocný strom, stavbu skalky nebo dáma zatouží po romantické lavičce, přichází ta správná chvíle pro silné a zručné muže.

Nemá vaše dívka zahradu, ale jen terasu či balkón a slabost pro mandarinky? Věnujte jí k narozeninám místo tradiční kytice rozkvetlý stromek a k němu pořádně veliký krásný květináč. A uvidíte, že si s ním ráda ponechá i vás – ostatně, kdo by jí tu těžkou nádobu dvakrát ročně stěhoval, když každý ví, že citrusům svědčí letní pobyt venku?

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*