Už jste objevili kouzlo samolepicích tapet?

Pokud ne, neváhejte a nechte se inspirovat naším tipem! Samolepicí tapety jsou určeny na renovaci bytových jader, umakartu, nábytku, kuchyňských linek, …

Nabídka je skutečně široká. Až se rozhodnete, co samolepicí tapetou zrenovujete, můžete vybírat z imitace mramoru, kamenů, dlaždic, obkladů, dřeva nebo plátna. Pořád málo? A co takhle stříbrná nebo zlatá? Nebo raději holografická tapeta? A nelíbila by se vám třeba vitrážová? Zatímco ostatní zmiňované druhy samolepicích tapet na okno nebo sklo dát nemůžete (po pravdě řečeno – můžete, ale proč byste to dělali?), vitrážová tapeta je pro tyto účely přímo určena. Je odolná proti UV záření, slouží k dekoraci, zneprůhlednění skla, ale ocení ji hlavně „majitelé“ malých neposedných trpaslíků, jelikož má nezanedbatelný bezpečnostní charakter. Brání totiž roztříštění skla a následnému pořezání.

A co třeba udělat radost našim malým dětem a vyrobit jim pohádkový nábytek? Dovolte si trochu fantazie a kreativity. Dětské samolepicí tapety nemusíte někam jen otrocky nalepit. Můžete vystříhat jednotlivé motivy – zvířátka, postavičky, kytičky, sluníčka – zkrátka cokoli – a vytvořit s nimi na skříňce pro hračky malý příběh. U takové práce vám děti jistě budou rády nápomocny.

Nezbývá než závěrem popřát, aby vám šla práce pěkně a s radostí od ruky!

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*