Pevná linka stále aktuální

Telefon používáme několikrát denně. Náš mobil se stal součástí naší image, hledíme na to, aby ladil s oděvem, aby byl vhodným doplňkem. Tak proč si nepořídit i vhodný doplněk domova.

Zdá se, že pevná linka pomalu z našich životů mizí. Ale přece jen… Existuje skupina lidí, která je za ni ráda. Ať již kvůli levnému volání z pevné na pevnou nebo kvůli internetu, jestliže je to nejvhodnější řešení pro jeho připojení. Ocení ji jistě i starší generace, jistou roli zde hraje zvyk a také pohodlné použití. Pro tuto skupinu lidí může být vhodným řešením mobilní telefon, který vypadá jako pevná linka. Je dostatečně velký, aby se mohl dobře používat, umístěn na jednom místě v podstavci a je zároveň přenosný. S takovým výrobkem přišla na trh firma Jablotron.

Pořizujeme-li si nebo již máme pevnou linku, měli bychom se zaměřit na design přístroje. Pevná linka nebo jí podobné alternativy asi jen tak úplně nevymizí. Nejedná se jen o starší generaci uživatelů, ale musíme zohlednit i fakt, že se začínají objevovat např. Skype telefony – jedná se o bezdrátový telefon, který může být také jednou variantou naší pevné linky.

Přístroje pro pevné připojení mívají dnes velmi moderní design. Připomínají větší mobilní telefony zasazené do podstavce, jejich ovládání je s mobily téměř totožné. Často je jejich povrch stylizován do kovu. Ale můžeme se rozhodnout i pro retro styl, tedy klasický telefon s ručním vytáčením. Takový kousek pak bude výrazným a originálním doplňkem vybavení našeho domova.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*